Ізмаїльські борці завоювали “срібло” та “бронзу” на Чемпіонаті Франції(фото)

27 та 28 квітня у Франції, в Сен-Орен-де-Гамвілі відбувся Молодіжний чемпіонат Франції з вільної боротьби. Захід зібрав 446 борців з різних куточків світу, у тому числі – і з Ізмаїлу: наше місто представляли Ігор Соловей та Кирило Дандан (тренер – Феодор Дандан).

Усі юнаки були поділені за трьома загальними групами в залежності від року народження: U15, U17 та U20. В середині цих груп, поділ відбувався за ваговими категоріями. Зустрічили проходили протягом двох днів.

Так, Кирило Дандан виборював першість у ваговій категорії 71 кг, в той час як Ігор Соловей боровся у ваговій категорії 97 кг. Запеклі бої на килимах, навчені опоненти та захоплюючі суточки призвели до того, що Кирилові вдалося завоювати друге місце турніру, а Ігор виборов третє місце у турнірній таблиці.

Вітаємо спортсменів Ізмаїльщини та бажаємо їм подальших успіхів у спортивному житті.

Джерело: izmnews