Ізмаїльська міськлікарня отримала нове обладнання для відділення трансфузіології

Ізмаїльська міськлікарня отримала нове обладнання для відділення трансфузіології

В рамках гуманітарної допомоги Ізмаїльська міська центральна лікарня отримала від Міжнародного Медичного Корпусу нове обладнання для відділення трансфузіології. Воно вкрай необхідне для якісної заготівлі донорської крові та її компонентів.

Серед техніки – холодильники для банку крові, морозильні камери з низьким рівнем температури, камери для ультранизьких температур, автоматичний зварювач ПВХ трубок контейнерів із кров’ю, міксери для контрольованого взяття крові в донора, низькошвидкісні рефрижераторні центрифуги, розморожувач плазми крові, термосумки для компонентів, контейнери для крові з розчинами ЦФД та САГМ.
Дане обладнання необхідне для якісної заготівлі донорської крові та її компонентів, які життєво необхідні пацієнтам лікарні для підвищення якості трансфузій та імунологічної безпеки пацієнтів. Зберігання донорської плазми з використанням новітнього обладнання та сучасних технологій дає змогу здійснювати цілодобовий моніторинг температурних умов зберігання продукції.
Нагадаємо, нещодавно на території лікарні було завершено роботи з будівництва та обладнання двох артезіанських свердловин зі встановленням систем доочищення води, що забезпечить автономне водопостачання лікувально-профілактичного закладу якісною питною водою.
За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Оксана Картельян
Джерело: Місто 24


Загрузка...