• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Среда 21 февраля

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

Для ізмаїльських гвардійців провели лекцію в рамках акції «16 днів проти насильства»

Для ізмаїльських гвардійців провели лекцію в рамках акції «16 днів проти насильства»
Щорічно, починаючи з 1991 року міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Будь-які прояви насильства є порушенням прав людини. Шістнадцять днів, починаючи від 25 листопада до 10 грудня включно уміщують важливі дати, які створюють своєрідний ланцюг, поєднуючи заходи проти різних форм насильства.
Про історичні події, які дали початок цій акції розмовляли військовослужбовці військової частини 3058 Національної гвардії України Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Бійці дізналися, чому саме білий колір після трагічних подій у політехнічній школі Монреалю став символом стрічки на підтримку жінок, що потерпають від насильства, що символізує синій колір у стрічці на підтримку дітей, котрі зазнали жорстокість з боку дорослих.
“Для мене ця лекція відкрила очі на те, скільки в світі є форм насилля. Я тепер буду зовсім інакше дивитися на власну поведінку при спілкуванні з побратимами. Це допоможе мені проявляти до людей більше поваги. А з іншого боку, я тепер знаю, як діяти, коли відчую прояви якихось форм насилля щодо мене”, - ділиться враженнями гвардієць Андрій.
Також гвардійці примножили свої знання щодо існуючих форм допомоги потерпілим від грубих проявів насильства.
Возможно, это изображение текст
Возможно, это изображение 1 человек и текст
Возможно, это изображение 1 человек и текст
Возможно, это изображение 4 человека, люди учатся, телевизор и стол
 


Загрузка...