• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Среда 21 февраля

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

Моряки Українського Дунайського пароплавства отримали допомогу від профспілки та її партнерів

Моряки Українського Дунайського пароплавства отримали допомогу від профспілки та її партнерів

В Ізмаїлі члени Профспілки робітників морського транспорту України з числа плавскладу ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» отримали допомогу від ПРМТУ – продуктові набори.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на сторінку ПРМТУ в Фейсбук.

Акція пройшла за підтримки братської профспілки SEKO (Швеція), яка разом з багатьма іншими іноземними партнерами з перших днів війни постійно підтримує ПРМТУ та її членів.

«Наша профспілка, яка входить до складу ITF, отримує солідарну підтримку від міжнародних профспілок, які з першого дня війни допомагають нам. Наші брати з SEKO вже не раз підтримували нас, і в черговий раз за їхньої безпосередньої участі ми реалізували соціальну кампанію для плавскладу УДП. Дунайський регіон виконує сьогодні важливу роль у функціонуванні експорту товарів і продуктів, а також продовжує зазнавати постійних ворожих атак з боку рф. Важливо, що подібні акції стають справжнім символом підтримки в складний період для України, надаючи допомогу тим, хто цього найбільше потребує», – підкреслив голова ПРМТУ Олег Григорюк.

Акція відбулася в Ізмаїльському міжнародному клубі моряків, який відновив свою діяльність після ремонту. Клуб постраждав під час ворожого обстрілу Ізмаїла у серпні. Його відновлення стало можливим завдяки підтримці ITF Seafarers’ Trust.

Голова ППО ПРМТУ ПрАТ «УДП» Анатолій Ніколаєв зазначив, що профспілка постійно підтримує своїх членів, що особливо важливо зараз, коли Україна у вогні виборює своє право на незалежність.

Працівники УДП висловили профспілці подяку за цю допомогу, а також за постійну правову та моральну підтримку.

Підготувала Діана ГЕРГІНОВА

Джерело: yug.todayЗагрузка...