• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Среда 21 февраля

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

Морські прикордонники Ізмаїла у свято виконали доручення святого Миколая(фото)

Морські прикордонники Ізмаїла у свято виконали доручення святого Миколая(фото)

У цей непростий час, коли Україна відбиває військову агресію росії, багато дітей залишилися без батьків, їхнього кохання та турботи. У День святого Миколая ізмаїльські морські прикордонники не залишилися осторонь долі таких діток.

Про трагічні історії 12-річної Ангелини та десятирічного Данила прикордонники Навчального центру Морської охорони дізналися минулого року.

Батько дівчинки загинув 2022 року, виконуючи свій військовий обов'язок. Торік і Данило втратив обох своїх батьків, спочатку батька, а згодом і найріднішу людину, яка дала життя – маму.

Морські прикордонники не залишилися осторонь долі дітей і постаралися внести в їхнє життя яскраві фарби та позитивні емоції.

Сьогодні, 6 грудня, у День святого Миколая військовослужбовці відвідали школу, в якій навчаються Ангеліна та Данило.

«Миколайчики» у морській формі подарували дітям теплий одяг, іграшки, смаколики, гарний настрій, міцні обійми та душевне тепло. А головне – спілкування справжніх друзів – прикордонники розповідали про свої службові будні, а маленькі школярі ділилися успіхами у навчанні.

Радість та емоції, з якими діти сприйняли цю зустріч, надихають, надають наснаги та викликають у серцях непохитну віру в те, що ми обов'язково переможемо ворога і всі наступні покоління житимуть у мирній та квітучій Україні, зазначили військовослужбовці.

- Світ без війни, щасливі очі дітей, безмежне почуття радості, здоров'я близьких, кохання рідних – це те, що неможливо замовити, це наші спільні зусилля, які вимальовують найкращу картину під назвою «Мир», - зазначив начальник групи соціально – гуманітарного забезпечення капітан 2 рангу Ігор Краснопер.

Щиру подяку висловили морським прикордонникам опікуни дітей: бабуся Ангелини, Марія Іванівна, та найрідніша душа, рідна сестра Данила – Дарина. За їхніми словами, військовослужбовцям вдалося створити для дітей справжнє свято.

Джерело: izmacityЗагрузка...