• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Среда 21 февраля

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

"Українська арт-зброя" (фото)

"Українська арт-зброя" (фото)
Львівщину в Проєкт "Українська арт-зброя" представляє художниця, майстриня декоративно-ужиткового мистецтва Лілія Лунич з с. Нежухів поблизу м. Стрий. Для проєкту художниця розписала ящик для патронів. У свою творчу роботу під назвою "Україна - свята мати Героїв" (перші слова з молитви українського воїна ОУН Осипа Мащака, що були написані кров'ю на стіні в'язниці в 1936 р.) художниця Лілія Лунич заклала сакральний зміст - глибоку любов до рідної землі, віру в перемогу та возвеличення героїзму українського народу. А три розписані патрони - це три основні принципи українського воїна - гідність, свобода та відвага.
Майстриня активно займається творчістю, бере участь у різних виставках, волонтерських проєктах.
Працює художниця в різних художніх жанрах, а центральною темою творчості завжди виступає любов до рідної землі, розвиток української культури та збереження народних традицій.
З початком повномасштабної війни Лілія Лунич почала розписувати ще й військову атрибутику. Свою першу гільзу розписала ще в 2015 році для голландських меценатів, що активно допомагали Україні. Дякуємо пані Лілії Лунич за участь у проєкті та бажаємо реалізації власних мрій, а нам всім скорішої Перемоги!


Загрузка...