• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Среда 21 февраля

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

В Ізмаїлі вдізначили День Збройних Сил України мітингом (фото)

В Ізмаїлі вдізначили День Збройних Сил України мітингом (фото)

Сьогодні біля Палацу культури імені Тараса Шевченка відбувся мітинг, приурочений Дню Збройних Сил України.

До урочистого заходу долучилися голова Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев, міський голова Ізмаїлу Андрій Абрамченко та його заступники, представники правоохоронних та військових структур міста, громадськість.

“Ви – слава, гордість і міць нашої країни. Ми радіємо кожному Вашому успіху на фронті, але й усвідомлюємо дуже дорогу ціну шляху до Перемоги. За незалежність, за можливість кожного з нас обрати, як жити і в якій Україні, віддають життя наші воїни, наші Герої з підрозділів Сил безпеки та оборони. Ми молимось за них, ми схиляємо голови перед їх пам’яттю. Вічна памʼять усім, хто загинув за Україну!, – зауважив міський голова Андрій Абрамченко, – Щодня ми дякуємо Вам за можливість вчитися і працювати, за стійкість і відвагу, з якими Ви бороните рідну землю. Міцного здоров’я Вам, сили і незламної віри у Перемогу. Пишаємося кожним, хто захищає нашу державу. Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Слава Збройним Силам України!”.

Після виконання гімну України, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх Захисників, хто віддав власне життя, відстоюючи незалежність України. Захід завершився покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченко.

Джерело: izmnews.infoЗагрузка...