• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

День гідності та свободи відзначив Ізмаїл (відео)

День гідності та свободи відзначив Ізмаїл (відео)

Ізмаїльчани сьогодні, 21 листопада, віддали честь пам'яті тим, хто в 2004 і в 2013 роках вийшли на Майдан Незалежності, щоб встати на захист Гідності та Свободи України, а також героїв, які вже 9 років зі зброєю в руках відстоюють ці цінності на полі бою.

Ізмаїл разом з усією Україною сьогодні, 21 листопада, відзначає День гідності та свободи - головних цінностей нашого народу в боротьбі за його право жити на власній землі в мирі та добробуті. Цей день нагадує про події осені 2004 року та зими 2013-2014 років, коли сотні тисяч людей вийшли на Майдан, щоб відстояти право нашої країни йти демократичним шляхом розвитку.

- Сьогодні і тоді великим болем відгукуються в серцях імена тих, хто долучився до Героїв Небесної Сотні, хто віддав своє життя в боротьбі за Свободу і Гідність нашої Держави, - зазначив у своєму зверненні міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко. - Ми пам'ятаємо кожного Захисника, кожну Захисницю, які стали на захист рідної землі, кожну вбиту дитину, кожного, чиє життя забрали окупанти. Сьогодні, у День Гідності та Свободи, ми об'єднані своєю твердою вірою в Перемогу. Єдність народу України, його незламна воля відновлять мир на рідній землі. Україна Переможе!

Мер Ізмаїла Андрій Абрамченко, голова Ізмаїльської РВА Родіон Абашев, голова Ізмаїльської райради Василь Антонюк, представники силових структур, військовослужбовці та ізмаїльчани сьогодні о 9-й годині ранку на площі перед пам'ятником Тарасу Шевченку вшанували пам'ять усіх, хто починав боротися та продовжує захищати нашу країну від російського агресора.

Джерело: izmacity.comЗагрузка...