• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

День студента у стилі 20-х років минулого століття: в місті Ізмаїл відбувся вечір настільних ігор(фото)

День студента у стилі 20-х років минулого століття: в місті Ізмаїл відбувся вечір настільних ігор(фото)

Здобувачі освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету відзначили Міжнародний день студента, організувавши «Вечір настільних ігор» у стилі 20-х років ХХ століття.  Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на сайт закладу освіти.

Вхід до Центру інноваційних технологій, де відбувся захід, був прикрашений різноманітними плакатами та атрибутами обраного стилю. Атмосфера вечора перенесла учасників дійства в епоху джазу та чорно-білих фільмів.

Свято поєднало досвід минулого та сучасні інновації.

Головною родзинкою заходу стало проведення ігор, які були популярними у 20-і роки минулого століття. Студенти університету поділилися на команди та показали спритність, кмітливість та креативність у популярних іграх – шахи, шашки, уно, доміно, монополія тощо.

Одним із  важливих елементів вечора був вибір стилю вбрання студентів. Вони змогли вразити неймовірним відтворенням стилю “ретро”. Дівчата одягнулися у класичні вечірні сукні, доповнивши аксесуарами, що були популярні у 20-ті роки, а хлопці – у костюми, стилізовані краватками та головним вбранням.

День студента в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті вийшов цікавим та сповненим нових вражень.

Джерело: bessarabia.ua

 Загрузка...