• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

ВСІ МИ РІЗНІ – ВСІ МИ РІВНІ!

ВСІ МИ РІЗНІ – ВСІ МИ РІВНІ!
Міжнародний день толерантності - свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості.
16 листопада 2023 року в Ізмаїльському районному відділі № 1 для неповнолітніх суб’єктів пробації пройшов інформаційно-просвітницький захід «Толерантність у сучасному світі». Присутні дізналися що таке толерантність та яке значення має для багатьох країн світу. Увага підлітків була направлена на те, що необхідно шанувати рівність всіх людей, не залежно від походження, кольору шкіри, етносу, національності, релігійних вподобань, гендерної ідентичності чи світогляду. Учасники спробували самі розкрити значення толерантності для суспільства, відповіли для себе чи вони дотримуються принципу терпимості у повсякденному житті. Для прикладу наслідків нетолерантності, прочитали притчу про цвяхи. Здатність терпимо і з розумінням ставитись до інакшості оточуючих, це невід'ємна складова сучасного життя та умова органічного співіснування різних людей в одному суспільстві. Адже кожен із нас унікальний.
Щиро сподіваємося, що у дітей залишилось правильне уявлення про те, що кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, переконалися, що у світі діють закони добра, чесності, щирості, співпереживання та любові, адже толерантність – шлях до миру.


Загрузка...