• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

Скільки пожеж зафіксовано з початку року в громаді Ізмаїльського району

Скільки пожеж зафіксовано з початку року в громаді Ізмаїльського району

У Суворовській громаді Ізмаїльського району з початку року було здійснено півсотні виїздів пожежного автомобіля на пожежі та надзвичайні події: у Суворове – 24, село Кирнички – 2, село Старі Трояни – 8, село Приозерне -2, село Острівне – 1, на автодорогу М-15 – 8, у місто Ізмаїл – 1, село Дзинілор – 2, місто Кілія – 1, село Голиця – 1.

Про це журналісту інформаційної агенції «Юг.Today» розповів голова ТГ Олег Босікевич.

Олег Євгенович наголосив, що тисячі таких пожежних машин доживають свого віку в підрозділах державної, відомчої та місцевої пожежної охорони. Їх технічний стан, тактичні характеристики давно не відповідають поточним викликам і потребам.

Але наразі проведено модернізацію пожежного автомобіля шляхом встановлення на нього модуля пожежогасіння Firexpress.

Тепер стало можливим ефективніше справляється з гасінням пожеж усіх класів: тверді горючі речовини, горючі рідини, гази та навіть електроустановки під напругою до 10 000 Вольт.

При цьому технологія гасіння пожеж водою у тонко розпиленому стані, що використовується в обладнанні Firexpress, дозволяє витрачати мінімальну кількісь вогнегасної рідини з максимальним ефектом.

Раніше запасу води пожежної автоцистерни вистачало максимум на десять хвилин роботи. Тепер рятівники можуть боротись з вогнем протягом майже півтори години, що особливо актуально при гасінні ландшафтних пожеж.

Інна ДЕРМЕНЖІ, фото – ілюстративне

Джерело: yug.todayЗагрузка...