• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

В Ізмаїльському районі чоловік за вкрадений телефон на базі відпочинку “Ларга” отримав 7 років позбавлення волі: подробиці

В Ізмаїльському районі чоловік за вкрадений телефон на базі відпочинку “Ларга” отримав 7 років позбавлення волі: подробиці

Уродженець села Нова Некрасівка Ізмаїльського району, котрий вже мав шість судимостей за майнові злочини, знову порушив закон та отримав черговий вирок за крадіжку мобільного гаджета. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

У вечірній час першого травня поточного року чоловік знаходився на території бази відпочинку «Ларга», розташованої у селі Ларжанка Ізмаїльського району, відпочиваючи у колі родичів та знайомих. В один момент його увагу привернув мобільний телефон марки «ОРРО А15», який належав його дядьку та лежав без нагляду на столі для відпочинку. Скориставшись тим, що за ним ніхто не спостерігає, чоловік заволодів гаджетом вартістю понад 2400 грн та зник з викраденим майном з місця вчинення кримінального правопорушення.

Потерпілий одразу зрозумів, хто міг вкрасти його мобільний, тому не відразу звернувся до поліції із заявою про крадіжку, намагаючись поговорити з племінником та повернути свою річ чи її вартість, але той заперечував вчинене. Згодом йому зателефонувала якась дівчина та повідомила, що його мобільний телефон був закладений у ломбарді. Чоловік попередив племінника, що буде звертатися до поліції, на що останній казав, що йому байдуже.

У суді обвинувачений у скоєнні крадіжки в умовах воєнного стану заявив, що вину визнає, й разом з тим повідомив, що мобільний телефон не крав, а знайшов його на землі неподалік від столика для відпочинку та спитав присутніх, кому саме належить цей телефон. Отримавши негативну відповідь, вирішив залишити знахідку собі.

Суд, дослідивши докази, зібрані у цій справі, визнав обвинуваченого винним в інкримінованому йому злочині.

7 років позбавлення волі – таке покарання отримав за вироком суду засуджений за крадіжку чужого майна.

Виникає риторичне питання: «Чи коштує мобільний телефон ціною 2416 гривень 66 копійок семи довгих років за колючим дротом?»

А ще крадій повинен сплатити на користь держави документально підтверджені витрати на залучення експерта для проведення судової експертизи в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні у сумі 717,00 грн.

Джерело: Бессарабія.UAЗагрузка...