• Реальный курс валют в Измаиле
  Четверг 22 марта

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  26.10
  =
  26.30
  =

  EUR €

  32.00
  =
  32.30

  RUB ք

  0.445
  =
  0.455
  =

Маленькие измаильчане побывали в Киеве (видео)

12 января в 19:05

На зимових канікулах 28 дітей з обмеженими можливостями зі столиці Придунав'я і Ізмаїльського району разом з батьками зробили незабутню подорож до столиці нашої Батьківщини - г. Киев.  Організував поїздку благодійний фонд Віктора Желдакова «Хочу жити» за сприяння міського голови Ізмаїла Андрія Абрамченко.  

У засновника фонду Віктора Желдакова, хвороба Паркінсона.  Це не завадило йому активно допомагати людям з особливими потребами, а також виступити в ролі Діда Мороза, який зустрічав гостей на вокзалі в Києві.  

Дівчатка і хлопчики, по шляху до Палацу Україна, де їх чекало казкове дійство, розповідали вірші та отримували в подарунок дзвіночки.  

На головній ялинці країни діти занурилися в чарівну атмосферу вистави «Викрадач Різдва» у виконанні артистів театру танцю Ліни Верес «Форсайт».  

Юні глядачі з цікавістю спостерігали за маленьким бешкетником, який намагався зірвати довгоочікувані зимові свята в містечку, де кожен любить веселощі, подарунки і новорічний настрій.  Вони ще раз убедіділісь, що зброєю проти будь-якого зла є людська любов, міцна дружба і віра в чудеса.  

Наступною зупинкою в поїздці маленьких ізмаїльчан став самий незвичайний музей України - Музей води, який розташовується в підземеллі старовинної водонапірної вежі.  СИНХРОН / Діти дізналися таємниці артезіанської свердловини, поспостерігали, як тануть льодовики і народжується дощ і побачили багато цікавого в експозиції музею.  

Мандрівники отримали море незабутніх вражень, прийшла пора підкріпитися.  Для них спонсори приготували безкоштовне частування в одному з київських ресторанів.  Їх віддячили бессарабських короваєм і картиною ізмаїльських художників.

Різдвяна казка для маленьких ізмаїльчан і їх батьків закінчилася.  Вони поділилися з нами своїми враженнями.  

У організаторів акції, представників БФ «Хочу жити», великі плани на майбутнє.  Але вони нарікають на те, що в місті та районі немає спеціального транспорту з пандусами для пересування інвалідів, що дуже заважає здійсненню задуманого.  

Источник: izmail-city

Загрузка...