• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Суббота 13 августа

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  39.30
  =
  39.90
  =

  EUR €

  40.00
  =
  41.00
  =

  RUB ք

  0.00
  =
  0.00
  =

З 1 вересня «Моррічсервіс» підвищує вартість своїх послуг

З 1 вересня «Моррічсервіс» підвищує вартість своїх послуг

З 1 вересня 2022 року у сервісних центрах «Моррічсервіс» вводяться в дію нові тарифи на обслуговування фізичних осіб. А саме підвищується вартість платежу за послуги підприємства «Моррічсервіс», що впливає на загальну вартість послуги.

Про це повідомляється на сайті ДП “Сервісний центр морського та річкового транспорту”, передає інформагенція «Юг.Today».

Таким чином, вартість оформлення робочих дипломів та підтверджень до них, кваліфікаційних свідоцтв, посвідчень особи моряка (ПОМ), послужної книжки моряка (ПКМ) та організаційно-технічних послуг з проведення засідань Державної Кваліфікаційної Комісії (ДКК) зростає.

 Як зазначається, вартість послуг ДП «Моррічсервіс» складається з обов’язкового платежу за адміністративні послуги на рахунок Казначейства України та платежу на рахунок підприємства «Моррічсервіс» за організаційно-технічні, консультаційні та представницькі послуги з урахуванням ПДВ.

З 1 вересня на сайті організації в розділі «Послуги» будуть зазначені нові ціни на послуги з урахуванням ПДВ, без врахування банківських послуг.

Наразі послуги з оформлення документів моряка надають сервісні центри «Моррічсервіс» в Одесі та Ізмаїлі.

“Співробітники сервісних центрів «Моррічсервіс» окрім надання послуг з оформлення документів регулярно консультують щодо відновлення втрачених документів та з інших нагальних питань документів українського моряка”, – повідомляє прес-служба організації.

Джерело: «Юг.Today»Загрузка...