• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Суббота 13 августа

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  39.30
  =
  39.90
  =

  EUR €

  40.00
  =
  41.00
  =

  RUB ք

  0.00
  =
  0.00
  =

Мілководдя Дунаю буде затяжним і складним, - Москаленко

Мілководдя Дунаю буде затяжним і складним, - Москаленко

Ситуація з мілководдям на Дунаї залишається критичною - рівні води по всьому Дунаю продовжують падати.

Про це повідомляє Ukrainian Shipping Magazine.
«Затяжна спека і відсутність опадів, а також весняний паводок, який був нижче за середній рівень, створюють аномальну ситуацію, яка не спостерігалася в попередні мілководні періоди», - розповів в.о. обов’язків директора Українського Дунайського пароплавства Дмитро Москаленко.
Флот УДП після закриття навігації продовжує працювати лише на нижній ділянці Нижнього Дунаю. За інформацією Дунайської гідрометобсерваторії, середні рівні води на Дунаї в серпні очікуються нижче за норму на 10-250 см, на українській ділянці Дунаю - на 15-145 см нижче за норму. Так, у Чорнаводі середні рівні серпня очікуються в інтервалі (-170)-(-130) см над нулем посту.
В Ізмаїлі на Констанцу флот поки що завантажується на осадку 1,80 метра, розповів Москаленко. На 280 кілометрі Дунаю обмеження по осадці становить 1,90 метра, на 390-му - 1,70 метра.
«За кілька днів на Нижньому Дунаї прогнозують невеликий підйом води на 10-15 см, проте він буде короткостроковим. Подальші перспективи щодо опадів під великим питанням, за всіма ознаками нинішнє мілководдя буде затяжним і важким. Це означатиме серйозні фінансові втрати для підприємства. Але ми сподіваємось на краще і продовжуємо боротись за кожну тонну доставленого вантажу», - резюмував Москаленко.
Підготувала Рина ТЕНІНА

Джерело: izmail.esЗагрузка...