• Реальный курс валют в Измаиле
  Среда 22 ноября

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  26.60
  =
  26.75
  =

  EUR €

  31.10
  31.30
  =

  RUB ք

  0.435
  =
  0.445
  =

Измаильскому политехническому лицею 25 лет (видео)

14 ноября в 19:52
Измаильскому политехническому лицею 25 лет (видео)

 

 

У суботу Ізмаїльський політехнічний ліцей відсвяткував своє 25-річчя.  Primus inter pares (примус інтер парес) - перший серед рівних - такий девіз цього чудового храму науки. 

І це не випадково.  Навчальний заклад відомо далеко за межами української Бессарабії.  Всього за ці роки з його стін вийшли 396 призерів обласних і Всеукраїнських предметних олімпіад та Малої академії наук. 

Щорічно 100% випускників успішно вступають до вищих навчальних закладів України, а також ближнього і далекого зарубіжжя. 

У переповненому залі Палацу культури ім.  Т. Г. Шевченка зібралися вчителі, випускники всіх років, учні та батьки. 

Лауреат премії Верховної Ради України, Ольга Георгіївна Сіраева, успішно керує колективом 20 років з 25.

У цей святковий день на сцену з поздоровленнями, подарунками та квітами піднялися почесні гості свята - заступник міського голови Ізмаїлу Сергій Баткілін, начальник міськвідділу освіти  Олена Мурашова, директор Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» Валентин Чимшир. 

Директор Придунайськой філії МАУП Тамара Гуменнікова вручила Ользі Сіраевой диплом Почесного професора Міжрегіональної академії управління персоналом. 

Учні ліцею підійшли до святкування дня народження з вигадкою і підготували театральну постановку «Формула Любові».  Окрасою ювілею став виступ танцювальних ансамблів столиці Придунав'я. 

Попереду у викладачів та ліцеїстів багато перемог, адже 25 років - це зовсім невеликий вік для навчального закладу. 

Источник: izmail-city.org

Загрузка...