• Реальный курс валют в Измаиле
  Понедельник 06 декабря

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.00
  =
  27.30
  =

  EUR €

  30.50
  30.80

  RUB ք

  0.355
  0.365
  =

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек(фото)

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек(фото)

1 жовтня 2021 року розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності».

Головна мета Всеукраїнського місячника – сприяти поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, вихованню у них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини.

У межах проведення місячника бібліотека Ізмаїльської спеціалізованої загальноосвітньої школи №16 I-III ступенів з поглибленим вивченням німецької мови підготувала багато цікавих і різноманітних заходів, об’єднаних гаслом «Ти – перлина України, Ізмаїльщино моя». Епіграфом проведення місячника стали слова М.Рильського: «Мало любити свій край, його треба ще й знати».

На першому тижні в бібліотеці було відновлено книжкову виставку «Рідна країна – Україна», яка містить підрозділи «Незалежна моя Україна», «Українське Подунав’я», «Стежками рідного краю», «Літературне Подунав’я».

Учні 3-Б класу підготували прєкт «Історія моєї школи» (класний керівник Ростріпа Ольга Іванівна). Учні розділилися на групи, і кожна працювала над обраною темою. Група учнів у складі Іванової Таісії, Пальченко Уляни, Завірущенко Василини, Ніколова Євгенія, Тимофєєва Володимира, Нурової Дар’ї створили плакат про династії, які навчались у школі від прадідів до сьогоденних учнів. Про історію будівництва своєї школи, про етапи її розвитку та збереження навколишнього середовища розповіли учні іншої групи Нягу Анна, Корольков Дмитро, Глущенко Даніїл, Вєлєва Ксенія. Присутні дізнались про вчителя фізичної культури, який довгі роки працював у нашій школі, був завучем ДЮСШ № 2 та тренером з баскетболу. В Ізмаїлі в пам’ять І.О.Бурди щорічно проходять юнацькі турніри з баскетболу. Цікавий лепбук «Моя рідна школа № 16» створила група учнів у складі Калудової Катерини, Колесник Анастасії, Русан Ксенії. Сторінки лепбуку познайомили присутніх з сьогоденням школи та з випускниками минулих років, які досягли чимало успіхів. Серед них є депутати, судді, адвокати, майстри спорту міжнародного класу.

Ще багато цікавого дізнались учнів-учасники різноманітних заходів. За планом місячника було проведено веб-квест «Ізмаїл, будівлі знайомі та невідомі», у ході якого учні дізнались, що будівля, в якій розміщено музей імені О.В.Суворова, збудована в 1899 році і належала Ізмаїльському голові І.І.Авраамову. Фотоподорож «Чудовий край чудової краси» та інші заходи ознайомили учнів з рідним краєм, його славним історичним минулим, викликали бажання ще більше знати про свій рідний край. Почуття любові до рідного краю виховується змалечку, і заходи, проведені в рамках Всеукраїнського місячника, сприяють такому вихованню.

Джерело: izmail-osvita.gov.ua

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у СЗОШ № 16

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у СЗОШ № 16

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у СЗОШ № 16

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у СЗОШ № 16

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у СЗОШ № 16Загрузка...