• Реальный курс валют в Измаиле
  Среда 20 октября

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  26.20
  26.40

  EUR €

  30.25
  30.55

  RUB ք

  0.360
  =
  0.370
  =

Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості(фото)

Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості(фото)
До обласної декади профорієнтації «Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості» 15 вересня фахівці Ізмаїльського центру зайнятості провели низку заходів - профорієнтаційний (урок) семінар для учнівської молоді, групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування та організували екскурсію до Ізмаїльського районного управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області.
Учні 8 класу закладу загальної середньої освіти с. Утконосівка дізналися про роботу рятувальників і пожежників, вивчали правила техніки безпеки, міряли каски, вчилися керувати пожежним шлангом, вивчали пристрій пожежної машини і навіть побували за її кермом.
Крім цього, школярі отримали інформацію про формулу вибору професії, стан ринку праці, можливості безкоштовного навчання за допомогою служби зайнятості, в т.ч. у учбовому центрі ДНЗ Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ, навчання у закладах освіти, пройшли тестування за методикою ДДО Клімова та виявили свої професійні інтереси. Всі діти проконсультовані за результатами тестування.
Школярам дуже сподобалась екскурсія до пожежної частини. Пожежа - це завжди несподівано і страшно. Багато людей губляться в такій ситуації: скоюють непотрібні дії, не можуть знайти вихід з охопленого полум'ям будинку і т.д. Дуже часто у людей просто не залишається шансів вижити, якщо на допомогу не прийде пожежник. У цій роботі немає дрібниць. Виїзд на пожежу організований так, щоб жодної хвилини не пропало дарма. Коли в пожежну частину надходить сигнал тривоги, у бійців є тільки 20 секунд, щоб надягти спеціальний одяг. В середньому машини прибувають на місце виклику за п'ять хвилин, і часу на розгойдування у пожежних немає. Головна мета пожежного - порятунок людей. Постраждалим від вогню й диму потрібна медична допомога, і поки їде «швидка», пожежники надають їм долікарську допомогу. Іншими словами, пожежний - і вогнеборець, і рятувальник, і медик. Професія пожежника не тільки цікава, але і достатньо складна. Щоб бути чудовим пожежником, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне – уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Дуже цікавий день самовизначення.


Загрузка...