• Реальный курс валют в Измаиле
  Среда 20 октября

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  26.20
  26.40

  EUR €

  30.25
  30.55

  RUB ք

  0.360
  =
  0.370
  =

В ДУ «Ізмаїльський слідчий ізолятор» привітали із виходом на пенсію(фото)

В ДУ «Ізмаїльський слідчий ізолятор» привітали із виходом на пенсію(фото)
17 вересня 2021 року співробітники державної установи «Ізмаїльський слідчий ізолятор» привітали із виходом на пенсію начальника оперативного відділу майора внутрішньої служби Бориса ЛАВРИНЕНКА, урочисто вручили йому посвідчення «Ветеран Державної кримінально-виконавчої служби України».
Борис ЛАВРИНЕНКО пройшов шлях службової діяльності від молодшого інспектора відділу режиму і охорони до начальника оперативного відділу, посвятив понад 25 років службі в СІЗО.
Зарекомендував себе як професіонал високого рівня. Завжди допоможе в скрутну хвилину, надасть добру пораду, вимогливий до себе та оточуючих, чесний та справедливий.
Начальник установи підполковник внутрішньої служби Роман ЧУЄВ та колектив установи від щирого серця побажали міцного здоров’я і неймовірного оптимізму, поваги й любові рідних, вірної підтримки друзів, чудових ідей, доброго благополуччя і світлої удачі! У свою чергу Борис ЛАВРИНЕНКО подякував працівникам установи за плідну співпрацю, та побажав усім благополуччя, здоров'я та достатку.


Загрузка...