• Реальный курс валют в Измаиле
  Среда 20 октября

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  26.20
  26.40

  EUR €

  30.25
  30.55

  RUB ք

  0.360
  =
  0.370
  =

Cемінар педагогів-організаторів

Cемінар педагогів-організаторів

16 вересня 2021 року в методкабінеті Палацу дітей та юнацтва ім.Алли Іванової відбувся перший у поточному навчальному році семінар педагогів-організаторів закладів освіти міста Ізмаїл.

У вступному слові в.о.директора ПДЮ Тетяна Ігнатівна Помазан ознайомила учасників семінару з методично-психологічною службою Палацу та з плануванням міських заходів на 2021-2022 навчальний рік.

Тема семінару: «Палац дітей та юнацтва ім.Алли Іванової» як осередок освітньої соціокультурної та громадянської діяльності». Доповіді за своїми напрямками діяльності підготували методисти Палацу Ілуца Г.І., Михаленко Н.П., Сарвіров І.Г., Михайленко Т.А., Пастушенко Н.М., психолог Федонець Н.О. На завершення психологом були запропоновані вправи на формування стресостійкості та гра «Згуртованість».

У подальшому на навчальний рік методичною службою Палацу заплановані методологічні семінари-практикуми для відповідальних за сайти закладів освіти, для виховників гри «Сокіл» («Джура»), організаторів спортивно-туристської роботи.

Источник: xt.od.ua

Cемінар педагогів-організаторів

Cемінар педагогів-організаторів

Cемінар педагогів-організаторів

Cемінар педагогів-організаторівЗагрузка...