• Реальный курс валют в Измаиле
  Среда 22 сентября

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  26.60
  =
  26.80
  =

  EUR €

  31.00
  =
  31.30
  =

  RUB ք

  0.355
  =
  0.365
  =

До уваги пацієнтів з цукровим діабетом! Шановні жителі Ізмаїльщини!

До уваги пацієнтів з цукровим діабетом! Шановні жителі Ізмаїльщини!
Доводимо до вашого відома, що з 1 жовтня 2021 року у рамках Державної програми «Доступні ліки» пацієнти з цукровим діабетом зможуть отримати препарати інсуліну безоплатно або з невеликою доплатою (залежно від категорії хворих на діабет, виду та форми випуску препарату) в будь-якій аптеці, яка працює за договором з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).
Щоб отримати препарати інсуліну, пацієнту з діабетом необхідно перш за все звернутися до лікаря-ендокринолога. Ендокринолог, в свою чергу, створює індивідуальний план лікування пацієнта, що потребує інсулінотерапії, вносить дані про пацієнта в електронну систему охорони здоров’я та виписує електронний рецепт. З електронними рецептом пацієнт може прийти та отримати препарати інсуліну у будь-якій аптеці у будь-якому населенному пункті, яка має договір з НСЗУ за напрямком реінбурсації інсулінів.
Важливо зазначити, що перший електронний рецепт на інсулін виписує виключно лікар-ендокринолог. Повторний рецепт зможе також виписати і сімейний лікар. Але тим пацієнтам, хто досі не підписав декларацію із сімейним лікарем, необхідно зробити це якнайшвидше.


Загрузка...