• Реальный курс валют в Измаиле
  Четверг 15 апреля

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.75
  27.95

  EUR €

  33.00
  =
  33.30
  =

  RUB ք

  0.355
  0.370
  =

Відбувся відбірковий тур проекту «Дивись у Майбутнє»–2021

Відбувся відбірковий тур проекту «Дивись у Майбутнє»–2021

1 березня, в перший день весни, стартував проект «Дивись у Майбутнє»–2021. Команди-дослідники ЗОШ №1, 8, 10, та ІПЛ успішно пройшли Відбірковий тур, показавши власне бачення розвитку таких напрямів, як "Історія Ізмаїла для школярів", "Твоє життя – твій вибір", "Екологічний марш", "Ліцейський онлайн-музей".

Команди визначилися із орієнтовним планом роботи, розпочали вивчення досвіду інших, запросили до співпраці експертів-профессіоналів, тощо. Мета кожної команди – сформувати  осередок, який дозволить порушити певну проблему  і навіть (якщо це можливо) вирішити її на посильному для підлітків рівні.

Команди, які успішно впораються з дослідницьким етапом, можуть активно реалізувати свою тему й надалі. Цьогоріч маємо команди-реалізатори, ЗОШ №14 та ІПЛ, які не перший рік втілюють у життя мрію багатьох школярів – блог свого навчального закладу. Таким чином, діти отримують первинну профорієнтацію щодо актуальних служб мас-медіа.

Отже, побажайте нашим командам Натхнення та витримки! Попереду – важливі етапи, про які ми вам залюбки розповідатимемо на сайті «Хвилю тримай!»

Г.І.Ілуца, керівник проекту "ДуМ"

Відбувся відбірковий тур проекту "Дивись у Майбутнє"–2021Відбувся відбірковий тур проекту "Дивись у Майбутнє"–2021

Відбувся відбірковий тур проекту "Дивись у Майбутнє"–2021

Відбувся відбірковий тур проекту "Дивись у Майбутнє"–2021Загрузка...