• Реальный курс валют в Измаиле
  Среда 03 марта

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.70
  27.90

  EUR €

  33.30
  33.50

  RUB ք

  0.365
  =
  0.375
  =

Яке прекрасне рідне слово!(фото)

Яке прекрасне рідне слово!(фото)

Дуже насиченою була виховна година в групі II-Б відділення механізації Ізмаїльського агротехнічного коледжу, яка пройшла в понеділок, 22 лютого.

В гості до студентів завітали бібліотекарі філіалу №3 Центральної бібліотечної системи для дорослих Ольга Докова і Ганна Дженкова, які підготували для молоді цікаву інформацію до Дня рідної мови, а саме - підняли тему культури мови.
Одним з найбільших скарбів, які успадковує кожен народ від своїх пращурів, є, безперечно, його рідна мова. Люди по-різному ставляться до мови. Одні розуміють глибину значення мови в житті народу, дбають про неї, інші не замислюються над власним мовленням, калічать рідне слово, говорять неохайно, вживають брутальні слова, розмовляють "суржиком". Прикладом стали гуморески Павла Глазового.
А ще звучали вірші, загадки, студенти випробовували свої знання з української мови, приймаючи участь у різноманітних мовних змаганнях і конкурсах: бібліотекарі пропонували згадати прислів'я та приказки про мову та мовлення; розібрати та редагувати речення; прочитати їх з різною інтонацією; також зачитали "Правила мовного етикету".
Друга частина заходу була присвячена творчості поетеси Лесі Українки, однієї з найславетніших представниць української класичної мови та літератури, 150-річний ювілей від дня народження якої відзначається 25 лютого. Була представлена книжкова виставка "Ніжне і дзвінке ім'я" та цікавий відеоролик - про основні віхи життя та творчості поетеси, яка все своє життя плекала красу рідної мови.
Користуючись нагодою, класний керівник Лілія Парахова вручила шістьом студентам групи сертифікати учасників Всеукраїнського конкурсу "Патріот-2020". В цьому щорічному конкурсі (де треба виконати завдання з мови, літератури, народознавства і історії України) завжди приймають участь студенти коледжу.


Загрузка...