• Реальный курс валют в Измаиле
  Среда 03 марта

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.70
  27.90

  EUR €

  33.30
  33.50

  RUB ք

  0.365
  =
  0.375
  =

Матерям-героїням вручили нагороди(фото)

Матерям-героїням вручили нагороди(фото)
Урочисте вручення посвідчення та нагрудного знака до почесного звання України «Мати-героїня» відбулося сьогодні у Ізмаїльській районній державній адміністрації. Вручив нагороди матерям-героїням в.о. голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Петро Хаджиков.
За дорученням Президента України, відповідно до Указу Президента України від 15 грудня 2020 року № 568/2020, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку, вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним жінкам вручено:
- посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» та нагрудний знак Бєлоус Ларисі Василівні, матері п’яти дітей, с. Броска Ізмаїльського району;
- посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» та нагрудний знак Кіріці Валентині Іванівні, матері п’яти дітей, с.Кислиця Ізмаїльського району.
«Ці державні нагороди є визнанням материнської самовідданості, наполегливої і кропіткої праці та любові, яку багатодітні матері вкладають у виховання своїх дітей»- наголосив Петро Хаджиков.
 
Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят, эустома и в помещении)
Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят, люди стоят, цветок и в помещении)
Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)


Загрузка...