• Реальный курс валют в Измаиле
  Воскресенье 07 марта

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.60
  =
  27.80
  =

  EUR €

  32.80
  =
  33.30
  =

  RUB ք

  0.365
  =
  0.375
  =

Правила дорожнього руху. Їх знання та своєчасне повторення – гарантія безпеки на дорогах (фото)

Правила дорожнього руху. Їх знання та своєчасне повторення – гарантія безпеки на дорогах (фото)
26 січня у військовій частині 3058 Національної гвардії України відбулася зустріч з представником патрульної поліції лейтенантом Іваном Бочковар.
Сучасність вимагає від нас більше знань та вмінь, пов’язаних з водінням автомобілів. Існує тенденція до збільшення транспортних засобів на дорогах України та всього світу в цілому. Саме тому для водія так важливі уважність, обережність, відсутність безпечності та зухвалості.
Заняття, які відбулися сьогодні дозволили повторити ті правила, якими всі користуються під час водіння автомобілів, поділитися набутим досвідом та тими ситуаціями, які можуть статися на дорогах під час водіння як при звичайних погодних умовах, так і при їх ускладненні.
Заняття відбулися в режимі тренінгу-бесіди, адже більша кількість гвардійців є водіями та мають водійський стаж. Часто військовослужбовці є і старшими службових автомобілів. Тож знання правил дорожнього руху для них є особливо важливими та необхідними.
«Безпека на дорогах часто залежить від правильної поведінки як пішоходів, так і водіїв. Тому, не важливо в якості кого ви виступаєте під час руху. Відповідальність полягає в тому наскільки сумлінно ви ставитеся до тих вимог, які прописані в правилах: це і взаємоповага, і взаємодопомога, і, звісно, людський фактор, який теж слід враховувати. Не зайвим буде повторення правил та своєчасне запобігання їх порушенню: це і розмова під час водіння по мобільному телефону, і перевищення швидкості, і нехтування дорожніми знаками та інше», - розповів лейтенант Іван Бочковар.
Під час сьогоднішніх занять гвардійці мали змогу задати питання, які стосувалися змін у правилах дорожнього руху, а також їх сезонних змін, існуючих документів на автомобілі. Представник поліції побажав всім безпечного та спокійного водіння, а головне пам’ятати: всіх вдома чекають рідні, і краще прибути на місце призначення на декілька хвилин пізніше, ніж створити небезпеку для власного життя, життя пасажирів та пішоходів.
Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)
Возможно, это изображение (1 человек и стоит)
Нет описания фото.
Возможно, это изображение (1 человек и стоит)
 


Загрузка...