• Реальный курс валют в Измаиле
  Суббота 27 февраля

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.75
  =
  27.95
  =

  EUR €

  33.40
  33.70

  RUB ք

  0.365
  =
  0.375
  =

На Одещині поліцейські оголосили підозру 14-річному ізмаїльцю, який влаштував стрілянину на дитячому майданчику

На Одещині поліцейські оголосили підозру 14-річному ізмаїльцю, який влаштував стрілянину на дитячому майданчику
Внаслідок хуліганських дій постраждали двоє підлітків 13-ти та 14-ти років. Медична допомога хлопцям не знадобилася. Ступінь тяжкості спричинених їм тілесних ушкоджень визначить експертиза.
Подія сталася 24 січня близько 16:00 години. Підозрюваний прийшов на дитячий майданчик зі своїм 15-річним приятелем та почав безпідставно чіплятися до двох хлопців, які займалися спортом. Під час суперечки він здійснив у бік неповнолітніх кілька пострілів з пневматичної зброї і втік разом з товаришем.
Постраждалі розповіли про подію матерям, а ті звернулися до поліції. Під час допиту неповнолітні розповіли, що металеві кульки, якими стріляв правопорушник, поцілили їм у руки, ноги та спину, однак по медичну допомогу вони не зверталися. Для всебічного та об’єктивного вивчення обставин події слідчий призначив судово-медичну експертизу, яка встановить, які саме ушкодження отримали неповнолітні та ступінь їх тяжкості.
Підозрюваного та його старшого товариша поліцейські знайшли на одній із вулиць міста. В ході слідства з'ясувалося, що саме 15-річний підліток придбав через інтернет зброю, з якої стріляв його приятель.
«Наразі дії неповнолітнього "стрілка" кваліфікували як хуліганство згідно з ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Пістолет у хлопця вилучили і направили на експертне дослідження. Що ж стосується правової оцінки дій іншого учасника - вона буде дана після з'ясування усіх обставин події», - розповів т.в.о. начальника Ізмаїльського районного відділу поліції Олександр Кучугура.


Загрузка...