• Реальный курс валют в Измаиле
  Четверг 04 марта

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  27.70
  =
  27.90
  =

  EUR €

  33.30
  =
  33.50
  =

  RUB ք

  0.365
  =
  0.375
  =

Ювілейна онлайн-екскурсія до Музею історії Палацу дітей та юнацтва міста Ізмаїл(видео)

Ювілейна онлайн-екскурсія до Музею історії Палацу дітей та юнацтва міста Ізмаїл(видео)

У січні 2021 року виповнюється 15 років музею історії Палацу дітей та юнацтва, в якому дбайливо зберігаються оригінальні документи та фотографії, нагороди та літописи, листи та грамоти, відео матеріали та унікальні вироби. Музей історії Палацу дітей та юнацтва засновано 20 січня 2006 року. Ініціатором створення музею та його керівником є директор закладу Алла Тимофіївна Іванова.

Сьогодні фонди музею складаються з 2726 одиниць, з них – 2332 предметів основного. У 2020 році музею було присвоєно почесне звання «Зразковий музей» (наказ МОН України від 22.07.20 № 945). Експозиція музею складається  з 12 розділів, найбільший з яких, «Історичний шлях Палацу»,  присвячено історії закладу, починаючи з 1946 року  по сьогодення.

Робота музею, юних екскурсоводів та керівника відмічена грамотами Українського Державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації,   Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, міського історико-краєзнавчого музею   Придунав'я.

Музей історії Палацу дітей та юнацтва є одним із важливих засобів  удосконалення процесу комплексного навчання та виховання учнів, їх мотивації та розвитку  пізнавальних інтересів;  сприяє вихованню учнівської молоді у дусі патріотизму,  любові до свого міста, закладу, гуртка, поваги до його славетної історії.

Источник: xt.od.uаЗагрузка...