• Реальный курс валют в Измаиле
  Среда 20 января

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  28.05
  28.25

  EUR €

  33.75
  34.10

  RUB ք

  0.365
  =
  0.375
  =

Психологічне здоров’я гвардійців важливе для повноцінного виконання службових завдань (фото)

Психологічне здоров’я гвардійців важливе для повноцінного виконання службових завдань (фото)
В листопаді місяці цього року до військової частини 3058 прибули військовослужбовці строкової служби призову ІІ-2020. Окрім вивчення військових дисциплін з новоспеченими гвардійцями проводять заняття з психологічної підготовки.
«Для повноцінної службової діяльності військовослужбовцям вкрай необхідно почуватися у військовому колективі настільки комфортно, щоб бути спокійним і впевненим не лише в собі, а і в своїх бойових товаришах. Психологічне здоров’я кожного забезпечує моральне здоров’я всього колективу, а це дуже важливо у повсякденній службовій діяльності», - розповідає начальник психологічної служби молодший лейтенант Вікторія Тарасенко.
Заняття, які проводить психолог, дуже подобаються новоприбулим бійцям. На таких заняттях відбувається повний психологічний релакс, який сприяє мінімізації ризиків, що можуть бути пов’язані з перебуванням у новому досить незвичному колективі.
«Кожен з нас після того, як потрапляє зі звичного домашнього середовища до нового колективу, відчуває деякий дискомфорт у психологічному плані. Адже кожен хвилюється як складуться стосунки з новими людьми, які мають різні вподобання та життєві принципи. На таких заняттях ми краще пізнаємо один одного. Тут панує тепла атмосфера, яка налаштовує на дружбу та взаємовиручку. Для позитивного остаточного результату нам потрібно згрупуватися і допомагати товаришам», - ділиться своїми враженнями від занять солдат Ігор Білоконь.
Зазначимо, що в Національній гвардії України використовують та впроваджують передові сучасні технології, які допомагають військовослужбовцям подолати психологічний бар’єр, пов’язаний з новою роллю в їхньому подальшому армійському житті.


Загрузка...