• Реальный курс валют в Измаиле
  Воскресенье 24 января

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  28.10
  =
  28.30
  =

  EUR €

  33.90
  =
  34.20
  =

  RUB ք

  0.365
  =
  0.375
  =

Ізмаїльські правоохоронці долучилися до щорічної акції «16 днів проти насильства»

Ізмаїльські правоохоронці долучилися до щорічної акції «16 днів проти насильства»

Зупинемо насильство в сім’ях разом! З тією метою  правоохоронці відвідують сім'ї, які перебувають на обліку і надають їм профілактичну допомогу.

За 11 місяців поточного року зафіксовано біля 900 звернень за фактом домашнього насильства, найбільш за ним звертаються жінки та є чоловіки і діти.

«Кожне звернення – це окрема історія та долі людей. Працюючи з цими сім’ями ми намагаємося приділити увагу кожній родині, де словом і порадою допомогти, а де надати психологічну підтримку в тій чи іншій ситуації,- розповідає інспектор ювенальної превенції Ізмаїльського відділу поліції Роман Кочколов.- На кривдників складаємо адміністративні протоколи, залучаємо їх до відповідальності, виписуємо термінові заборонні приписи. Правопорушників ставимо на облік і з цього періоду вони знаходяться під пильним контролем поліцейських».

В ході акції поліцейські разом з працівниками служби у справах дітей Ізмаїльської міської ради перевірили умови життя в підоблікових сім’ях, власноруч переконалися, як живуть і спілкуються між собою члени цих сімей. У кожній з них була позитивна атмосфера, чому поліцейські дуже зраділи.

Правоохоронці нагадують, що не треба замовчувати, якщо ви стали жертвою насилля в сім’ї. Цілодобово за допомогою можна звертатися за телефоном «102» та  Національної «гарячої» лінії з протидії домашньому насильству «116-123».

 

Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області

 


Загрузка...