• Реальный курс валют в Измаиле
  Вторник 01 декабря

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  28.35
  =
  28.55
  =

  EUR €

  33.70
  34.00

  RUB ք

  0.360
  0.370

Щоб уникнути штрафу, носіть маску правильно!

Щоб уникнути штрафу, носіть маску правильно!
В Україні від сьогодні, 21 листопада, почнуть діяти штрафи за відсутність захисної маски або респіратора в громадських місцях і транспорті. Громадянам-порушникам доведеться сплачувати від 170 до 255 гривень.
Наголошуємо на необхідності дотримання вимог чинного законодавства та не здійснювати діяльність, яка, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, наразі заборонена!
Варто наголосити, що прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".
Законом статтю 44-3 КпАП доповнено частиною другою, передбачивши адміністративну відповідальність за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
Законом також внесено зміни, які визначають повноваження щодо складання протоколів та розгляду справ про відповідне адміністративне правопорушення.
Таким чином, представники поліції, санітарно-епідеміологічної служби та органів місцевого самоврядування зможуть на місці накладати штрафи на осіб за відсутності у них маски або за маску на підборідді під час перебування у громадському місці.
Закликаємо громадян з розумінням поставитись до обмежувальних заходів, адже вони необхідні для припинення розповсюдження небезпечного вірусу.
❗Бережіть своє здоров’я та здоров’я ваших близьких


Загрузка...