• Реальный курс валют в Измаиле
  Среда 02 декабря

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  28.35
  =
  28.55
  =

  EUR €

  33.70
  =
  34.00
  =

  RUB ք

  0.360
  =
  0.370
  =

Довіра допоможе подолати перешкоди та вижити в екстремальних умовах

Довіра допоможе подолати перешкоди та вижити в екстремальних умовах
З військовослужбовцями призову ІІ-2020 були проведені заняття у рамках системи тімбілдінгу. Тімбілдінг успішно втілюється у військових формуваннях багатьох країн. Україна також перейняла позитивний досвід передових країн та почала працювати за цією системою.
Тімбілдінг направлений саме на подолання страху або невпевненості, які можуть виникнути у тих, хто нещодавно опинився у військовому формуванні. Специфіка роботи Національної гвардії полягає у тому, що лише при повній довірі може виникнути ідилія в колективі, яка і зробить можливим подолання перешкод та забезпечить боєздатність підрозділу.
"Сьогодні військовослужбовці, які нещодавно були призвані до лав Національної гвардії України, вчилися настільки довіряти один одному, щоб разом справитися зі своєю невпевненістю. Колектив, а особливо військовий колектив – це єдиний великий механізм. І, щоб не було збою у роботі цього механізму, кожний його елемент повинен працювати справно. Тобто той, хто опинився поряд, повинен надати допомогу. Саме на це направлений цей захід – на подолання перешкод через нашу згуртованість та теплі дружні взаємовідносини, які допоможуть вижити навіть в екстремальних умовах", - розповіла начальник психологічної служби молодший лейтенант Вікторія Тарасенко.
Вміння працювати в команді – це запорука успіху у бойовій діяльності військового підрозділу. Під час занять між військовослужбовцями виник такий рівень довіри, який надав можливість виконувати всі запропоновані вправи правильно та чітко. Тобто можна сказати, що підрозділ справився з поставленою метою.


Загрузка...