• Реальный курс валют в Измаиле
  Воскресенье 29 ноября

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  28.30
  28.50

  EUR €

  33.50
  =
  33.75
  =

  RUB ք

  0.355
  =
  0.365
  =

У військовій частині 3058 лунали слова подяки для автомобілістів(фото)

У військовій частині 3058 лунали слова подяки для автомобілістів(фото)

 

Наприкінці робочого тижня зранку у військовій частині 3058 Національної гвардії України відбулося урочисте шикування. 25 жовтня в країні визначається День автомобіліста.

«В нашій військовій частині автомобілісти є одними з тих, хто забезпечують боєздатність частини. Це люди, які віддаються своїй професії. Дуже часто їх не буває вдома. Коли водії готуються до відряджень, їм потрібно перевірити справний стан техніки. І лише впевнившись у тому, що техніка дійсно справна (бо справна техніка – це безпечність особового складу) - вони вирушають в дорогу. Хочеться подякувати кожному з працівників автомобільної служби за розуміння, за вашу відданість справі, за вашу професійність. Побажати, щоб вас завжди чекали вдома, щоб у вас була тепла домашня атмосфера. Міцного вам здоров’я, справної техніки, наснаги та добробуту», - наголосив у своїй святковій промові тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частин 3058 майор Сергій Красніков.

«Без перебільшень хочу сказати, що в нашій частині проходять службу лише професійні водії. Я захоплююся тим, як вони відносяться до своєї справи. Техніка, за яку вони відповідають, завжди доглянута. Водії не дозволяють собі халатного відношення до своєї справи. Це стосується як досвідчених фахівців, так і солдат строкової служби», - розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника автомобільної служби лейтенант Віталій Якуба.

Працівникам автомобільної служби були оголошені подяки, вручені грамоти та цінні подарунки.

Источник: Військова частина 3058 НГУ

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, обувь и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, обувь, баскетбольная площадка и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, баскетбольная площадка, небо и на улицеЗагрузка...