• Реальный курс валют в Измаиле
  Воскресенье 29 ноября

  Валюта

  Покупка

  Продажа

  USD $

  28.30
  28.50

  EUR €

  33.50
  =
  33.75
  =

  RUB ք

  0.355
  =
  0.365
  =

Забезпечення прав неповнолітніх на освіту в ДУ "Ізмаїльський слідчий ізолятор"

Забезпечення прав неповнолітніх на освіту в ДУ "Ізмаїльський слідчий ізолятор"

 

 

Законом України «Про попереднє ув’язнення» визначається правове становище осіб, які перебувають у місцях попереднього ув’язнення. Зокрема, у ст.6 Закону України «Про попереднє ув’язнення» наголошується, що особи, які перебувають у місцях попереднього ув’язнення, мають обов’язки і права, встановлені законодавством для громадян України, з обмеженнями, що передбачені цим Законом та іншими нормативно-правовими актами. Згідно Конституції України одним із прав людини є право на освіту.
Забезпечення прав неповнолітніх на освіту у державній установі «Ізмаїльський слідчий ізолятор» здійснюється у партнерстві з Загальноосвітньою школою № 6 І - ІІІ ступенів міста Ізмаїл, вчителі якої працюють із неповнолітніми у СІЗО. В умовах зростання захворюваності на COVID-19 і збільшення кількості випадків захворювання, як додатковий захід застосовується дистанційне навчання, яке має на меті мінімізувати контакти між учасниками освітнього процесу з - поміж педагогів та учнів.
На думку більшості неповнолітніх, які нині перебувають в установі, навчання є потрібним та досить важливим для їх майбутнього.

Источник: Державна установа "Ізмаїльський слідчий ізолятор"

 Загрузка...