Одеські студенти завоювали чотири медалі на чемпіонаті України

Два золота та два срібла завоювали одеські спортсмени на чемпіонаті України з боксу серед студентів.

«Чемпіонами турніру стали вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №5 Рашад Расулов у ваговій категорії 75 кг (тренер – Олег Серебрицький) і спортсмен Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Никита Малютау ваговій категорії +92 кг (тренери – Михайло Серженюк та Євгеній Побережець).

Цей результат є виконанням нормативу «Майстер спорту України».

Срібними призерами змагань стали боксери Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Микита Погожий у категорії 63,5 кг (тренери – Михайло Серженюк та Євгеній Побережець) і вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №8 і клубу «Атаман» Імран Гаджиєв у категорії 71 кг (тренери – Володимир Осіпчук, Азер Мустафаєв і Нуреддін Алібейлі)», – повідомила пресслужба Одеської мерії.

Відзначимо, що у змаганнях взяли участь 140 суперників із 57 українських навчальних закладів. Хлопці виборювали перемогу у 13 вагових категоріях, дівчата – у 12.