Вино родом з Болградського району вибороло золото на міжнародному дегустаційному конкурсі у Франції

Вино родом з Болградського району вибороло золото на міжнародному дегустаційному конкурсі у Франції

Нещодавно у французькому Страсбурзі пройшов дегустаційний конкурс білих вин “Le Mondial des vin blancs” на якому були представлені шість сортів вина з Одещини, серед яких була ТМ “Villa Tinta”. Про це повідомилиу пресслужбі виноробні. 

У конкурсі взяли участь виноробні з 20 країн серед яких вперше були Андорра та Грузія. 70 винних експертів ретельно проаналізували 651 зразок і зробили свої висновки.

На участь у конкурсі виноробня Бессарабії висунула вино сорту Іршаї Олівер. Цей сорт був створений в Угорщині у 1930 році шляхом схрещування сортів Csabagyöngye та Pozsonyi fehér.

“Вирощування цього сорту на власних виноградниках і виробництво вина з цього сорту винограду є частиною нашого виноробного досвіду, висвітлюючи унікальність теруару південної Бессарабії”, – розповіли у пресслужбі. 

Вино спочатку одурманило суддів своїм ароматом, адже має нотки акації, липи та троянди, а своїм медовим післясмаком остаточно впевнила їх у тому, що воно заслуговує на найвищу нагороду. 

Засновниця виставки Wine&Spirits Ukraine Вікторія Агромакова, яка була однією з суддів на конкурсі, прокоментувала подію:

“Всього на конкурсі було представлено 28 українських вин, шість із них здобули медалі – це чудовий результат, враховуючи, що конкурс проходить за суворими правилами OIV. Я, як учасниця журі, хотіла б відзначити, що якість та рівень вин на конкурсі були неймовірно високими. Але з гордістю можу констатувати – і результати конкурсу тому підтвердження, – що вина України гідно тримають цей рівень і можуть вже сьогодні становити конкуренцію відомим брендам”. Загрузка...