• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

В Одесі шукають донорів крові: як записатися

В Одесі шукають донорів крові: як записатися

На завтра в Одесі потрібно люди, які готові стати донорами крові. Так, стало відомо, що 21 листопада одеситів та гостей міста запрошують долучитися до донацій для військових. Телеграм-канал Донор Одеса повідомив, що наразі є велика потреба в донорах 3(-). Донація проходитиме у Приморському районі з 9 до 12 години ранку. Крім того, здати кров можна буде на Слобідці з 9:00 до 12:00.Якщо у вас є бажання доєднатися, то необхідно попередньо зареєструватися за посиланням.Після реєстрації Вам зателефонують та підтвердять, що треба приходити. В Донор Одеса також підкреслили, що обов’язково необхідно перевірити чи немає у вас абсолютних або тимчасових протипоказань.  

Міф 1: Донор може "підхопити" інфекцію. 

Факт: Донорство безпечне на 100%. З кров'ю контактують лише два предмети: скарифікатор (інструмент для проколювання пальця) та голка гемакона (контейнер для забору та зберігання крові). Вони стерильні. Застосовувані інструменти при вас викидають.  

Міф 2: Донорство шкодить здоров'ю 

Факт: здавати кров корисно, оскільки для донора це - профілактика серцево-судинних захворювань; - стимуляція кісткового мозку; - розрідження крові (зменшується ризик утворення тромбів); - омолодження (поповнення нових і здорових клітин крові); - іноді - очищення шкіри. 

Міф 3: Здавати кров боляче. 

Факт: Незручностей від болю набагато менше, ніж, наприклад, від "уколів краси" або татуювання. Процедура здачі крові триває недовго, 10-12 хв.Загрузка...