• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Четверг 07 декабря

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  --
  =
  --
  =

  EUR €

  --
  =
  --
  =

  RUB ք

  --
  =
  --
  =

Чоловіки двох громад Одещини вчилися давати відсіч ворогу

Чоловіки двох громад Одещини вчилися давати відсіч ворогу

Чоловіки Любашівської та Ананьївської громад Одеської області вчилися давати відсіч ворогу. З ними працювали інструктори територіальної оборони Подільського району, які 18 листопада 2023 року провели чергові навчання для добровольчих формувань територіальних громад.

Про це кореспонденту інформагенції «Пульс Одещини» повідомила речниця Ананьївської міськради Вікторія Урбан. «Це вже не перші спільні навчання, які дозволяють оволодіти навичками виживання, надання першої медичної допомоги, будівництва фортифікаційних споруд, маскування тощо. Поділивши бійців на дві групи, інструктори детально опрацювали з ними тактику наступальних дій, засади, дорозвідки та тактику дій групи у розвідці. Фахівці також приділили увагу і вивченню мови жестів під час пересування у групі, азам медичної допомоги. Зокрема, своїм бойовим досвідом поділився інструктор на позивний Скляр.

Бійці на практиці застосували надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій, вчилися накладати турнікети та евакуювати поранених. Після кожного етапу інструктори проводили аналіз та детальний розбір помилок. Наставники неодноразово наголошували, що тренування – це важлива складова якісної підготовки.

Адже воно дозволяє зменшити кількість втрат і врятувати життя. А грамотне поводження зі зброєю є запорукою успіху на полі бою та підвищує ефективність захисника. Підсумовуючи роботу, інструктор добровільних формувань на позивний Барс наголосив, що пройдено черговий етап командної роботи, набуто корисних навичок та знань, які є кроком у підготовці до можливих викликів. Чим більше людей пройде початкову, базову підготовку в умовах воєнної агресії, тим більш стійкими та обізнаними вони ставатимуть», - розповіла В. Урбан. Загрузка...