• Реальный курс валют в Ізмаїлі
  Суббота 13 августа

  Валюта

  Купівля

  Продаж

  USD $

  39.30
  =
  39.90
  =

  EUR €

  40.00
  =
  41.00
  =

  RUB ք

  0.00
  =
  0.00
  =

Одеська область першою в Україні завершила збір ранніх зернових – скільки намолотили

Одеська область першою в Україні завершила збір ранніх зернових – скільки намолотили
Аграрії Одеської області завершили збір ранніх зернових – зібрано 2,5 млн тонн.
Про це повідомила прес-секретар голови Одеської обласної військової адміністрації Альона Новічкова.
“Одеська область першою в Україні завершила збір ранніх зернових культур. В 2022 році зібрано 2,5 млн тонн: зокрема, головну хлібну культуру, озиму пшеницю обмолочено на площі 627,3 тисячі гектар і намолочено 1,63 млн тонн. Врожай озимого ячменю склав 692 тисячі тонн. Ярого ячменю намолочено 82,6 тисячі тонн. Ріпак обмолочено на площі 139,5 тисячі гектар і намолочено 242,4 тисячі тонн”, – проінформували в ОВА.
Як зазначив очільник області Максим Марченко, зібраного врожаю вистачить як на забезпечення внутрішніх потреб області, так і на експорт, а також поставки в інші області, які матимуть у цьому потребу. Він подякував аграрям, які в важких умовах продовжують виконувати свою роботу та забезпечують Одещину і світ зерном.
Як повідомляло “БІ”, 1 серпня відновлено експорт українського зерна – з Одеського порту вперше з початку повномаштабної війни вийшло судно Razoni під прапором Сьєрра-Леоне, завантажене 26 тисячами тонн української кукурудзи, що зараз прямує до ліванського порту Триполі. А сьогодні вранці з портів Одеської області вирушив перший караван суден з українським збіжжям. На борту трьох балкерів NAVI STAR, ROJEN та POLARNET – 57 тисяч тонн української кукурудзи, яка направляється до Туреччині, Великої Британії та Ірландії.
 
 


Загрузка...